Daniel Klein DK10574-4

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335043
Już tylko 13 sztuk

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Daniel Klein DK10574-4

Zegarek marki zaprojektowanego przez Daniela Klein pokochają wszystkie panowie z zamiłowaniem do stylowych akcesoriów. Ich jasny twarz zdobi wyjątkiem wąskich dłoniach i indeksy również trzy chronograf z daty, dnia tygodnia i godziny 24-godzinnym. Pełny opis

169

169 zł z VAT 377 zł, oszczędzasz 208 zł (55 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :16.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki zaprojektowanego przez Daniela Klein pokochają wszystkie panowie z zamiłowaniem do stylowych akcesoriów. Ich jasny twarz zdobi wyjątkiem wąskich dłoniach i indeksy również trzy chronograf z daty, dnia tygodnia i godziny 24-godzinnym. Raz na nadgarstku przypiąć metaliczny srebrny ruch, dać strój zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Wysokość 46 mm