Daniel Klein DK11063-2

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335008

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.08.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Daniel Klein DK11063-2

Elegancja, terminowość i idealne kobiece podkreślając użytkownika. Wszystko to oznacza panie Daniel Klein zegarek. Celozlaté konstrukcja dodaje wyjątkowości do każdego stroju, ale zdecydowanie najbardziej kocham rzucając jasne, że przy każdym ruchu swoimi olśniewającymi błyszczy. Pełny opis

255

255 zł z VAT 368,40 zł, oszczędzasz 113,40 zł (30 %)
W magazynie – możesz mieć 20.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 20.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Elegancja, terminowość i idealne kobiece podkreślając użytkownika. Wszystko to oznacza panie Daniel Klein zegarek. Celozlaté konstrukcja dodaje wyjątkowości do każdego stroju, ale zdecydowanie najbardziej kocham rzucając jasne, że przy każdym ruchu swoimi olśniewającymi błyszczy. Będziesz nie tylko na obwodzie obudowy, ale również na indeksach. Praktyczne panie na pewno docenią trzy wielofunkcyjne ciferníčky że jesteś na bieżąco informowany o aktualnej daty, dnia tygodnia i 24 godzin czasu. Odpręż komplement do otoczenia nie zostawiać bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa złoto, metal
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 42 mm