Daniel Klein DK11292-4

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335418

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11292-4

Elegancki, pewny siebie i we wszystkich okolicznościach jego. Taka jest kobieta, której zegarki ozdobione nowoczesną marką mody zaprojektowanej przez Daniela Klein. Srebrna tarcza rzuca się w oczy wzór kwiatowy, która jest wyłożona promienników przeźroczystych kryształów. Pełny opis

257

257 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Elegancki, pewny siebie i we wszystkich okolicznościach jego. Taka jest kobieta, której zegarki ozdobione nowoczesną marką mody zaprojektowanej przez Daniela Klein. Srebrna tarcza rzuca się w oczy wzór kwiatowy, która jest wyłożona promienników przeźroczystych kryształów. Indeksy są w postaci drobnych kropek i czterech podstawowych cyframi rzymskimi. Obudowa stylowy kolej polegać na złoty kolor, który sprawia, że ​​model ten kawałek naprawdę wyjątkowy. Udekoruj swój nadgarstek akcesorium, że otoczenie nie pozostawić bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal, złoto
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 40 mm