Daniel Klein DK11320-6

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002439012
Daniel Klein DK11320-6

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11320-6

Zegarek marki mody zaprojektowany przez Daniela Klein są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Pełny opis

262

262 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki mody zaprojektowany przez Daniela Klein są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich czekolada brązowy pokrętło Zakłady surowy wygląd – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, ręce są bardzo wąskie i tylko krystalicznie czysta pozycja na 12 zegarek z metalową szufladę szyte z ciemnobrązowego wykończenie, które będzie całkowicie zastąpić elegancką bransoletkę. Podaruj sobie suplement, który nadaje się do letnich sukienek i podarte dżinsy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Wysokość 44 mm