Daniel Klein DK11398-6

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335746

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Daniel Klein DK11398-6

Z zegarków marki damskiej Daniel Klein zawsze będzie w centrum uwagi. Ciemnoniebieska tarcza ozdobiona prostych rękach i szklanych kamieni zamiast wskaźników stosowanych jako dekoracja, która będzie dbać o właściwą uwagą. Srebrne wykończenie i tuleja oporowa dodaje odrobinę luksusowych zegarków. Pełny opis

168

168 zł z VAT 240 zł, oszczędzasz 72 zł (30 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Z zegarków marki damskiej Daniel Klein zawsze będzie w centrum uwagi. Ciemnoniebieska tarcza ozdobiona prostych rękach i szklanych kamieni zamiast wskaźników stosowanych jako dekoracja, która będzie dbać o właściwą uwagą. Srebrne wykończenie i tuleja oporowa dodaje odrobinę luksusowych zegarków. Podaruj sobie zegarek do codziennego noszenia i cenione firmy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Wysokość 40 mm