Daniel Klein DK11523-1 tańczące kamienie

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335686

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Daniel Klein DK11523-1 tańczące kamienie

Modne damy zegarek marki zaprojektowanego przez Daniela Klein nadgarstku pięknie błyszczą przez małe kamienie, które można znaleźć na tarczy. Ale istnieje również wokół tarczy, gdzie přesýpají i efekt jest tak złożone. Pełny opis

128

128 zł z VAT 163 zł, oszczędzasz 35 zł (21 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Modne damy zegarek marki zaprojektowanego przez Daniela Klein nadgarstku pięknie błyszczą przez małe kamienie, które można znaleźć na tarczy. Ale istnieje również wokół tarczy, gdzie přesýpají i efekt jest tak złożone. konstrukcja metalowa w błyszczącym leczenia, ma luksusową atmosferę i obejrzeć dosłownie błyszczeć na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy perla
Szkło mineralne
Szerokość 33 mm
Wysokość 38 mm