Daniel Klein DK11554-1

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335785
Daniel Klein DK11554-1

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11554-1

Zegarki z warsztatów popularnej marki Daniel Klein są idealne dla każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich lekka maska ​​oparta jest na klasycznym wyglądzie – ozdobionym srebrnymi uchwytami i wskaźnikami, okno igły znajduje się również w 3. Pełny opis

229

229 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatów popularnej marki Daniel Klein są idealne dla każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich lekka maska ​​oparta jest na klasycznym wyglądzie – ozdobionym srebrnymi uchwytami i wskaźnikami, okno igły znajduje się również w 3. pozycji na nadgarstku, a nadgarstki są naciągane przez Mediolan , który dopasowuje się do obwodu każdego nadgarstka bez potrzeby skracania. Zafunduj sobie dodatek, który naprawdę możesz wziąć na siebie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 44 mm