Daniel Klein DK11583-5

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335758

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11583-5

Zegarki z pracowni popularnej marki mody Daniel Klein są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich mniejsza srebrna tarcza opiera się na prostym wyglądzie – ozdobione złota rąk i indeksów. Pełny opis

219

219 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z pracowni popularnej marki mody Daniel Klein są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów. Ich mniejsza srebrna tarcza opiera się na prostym wyglądzie – ozdobione złota rąk i indeksów. Nadgarstek zegarek Mediolan szyte pozłacany udar związany z tradycyjnymi elementami. Doskonały dodatek, który będzie bardzo przydatna do wszystkiego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 8.5 mm
Wysokość 37 mm