Daniel Klein DK11605-5

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002568371

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11605-5

Zegarki z warsztatów popularnej marki Daniel Klein są tworzone dla wszystkich romantycznych dusz. Pełny opis

209

209 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatów popularnej marki Daniel Klein są tworzone dla wszystkich romantycznych dusz. Ich czekoladowo-brązowa twarz o klasycznym wyglądzie urzeka na pierwszy rzut oka wyśmienicie wygrawerowanymi muszkami, które wyróżniają się szczególnie, gdy zegarek jest wystawiony na działanie światła dziennego. Nadgarstki zegarków na nadgarstkach różowepozłacany pociąg Milan, który dopasowuje się do obwodu każdego nadgarstka bez potrzeby profesjonalnego skracania. Postaw na dodatek, który idealnie dopracuje Twój letni strój.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal, złoto
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Szerokość 34 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 40 mm