Daniel Klein DK11646-6

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002438599
Daniel Klein DK11646-6

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11646-6

Zegarek z warsztatu popularnej marki Daniel Klein docenią wszyscy panowie w modnych dodatkach. Szara twarz ozdobiona jest indeksami numerycznymi, świecącymi dłońmi i datownikiem. Uważaj na nadgarstki na nadgarstku Skórzana pasek m, który następuje po etui zrób idealną całość. Pełny opis

216

216 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek z warsztatu popularnej marki Daniel Klein docenią wszyscy panowie w modnych dodatkach. Szara twarz ozdobiona jest indeksami numerycznymi, świecącymi dłońmi i datownikiem. Uważaj na nadgarstki na nadgarstku Skórzana pasek m, który następuje po etui zrób idealną całość. Zafunduj sobie zegarek Daniel Klein który pasuje do każdego stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa syntetyczny
Materiał ciała metal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 46 mm
Wysokość 54 mm