Daniel Klein DK11881-6

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002806252
Daniel Klein DK11881-6

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11881-6

Zaraz po przypięciu zegarka Daniel Klein nie będziesz już szukać żadnej innej biżuterii. Ich Srebrny maska ​​z połyskującymi kamieniami na pierwszy rzut oka zachwyca minimalistycznym stylem i prostym, ale jednocześnie modnym designem. Uważaj na nadgarstki na nadgarstku Skórzana pasek na czerwono. Pełny opis

180

180 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zaraz po przypięciu zegarka Daniel Klein nie będziesz już szukać żadnej innej biżuterii. Ich Srebrny maska ​​z połyskującymi kamieniami na pierwszy rzut oka zachwyca minimalistycznym stylem i prostym, ale jednocześnie modnym designem. Uważaj na nadgarstki na nadgarstku Skórzana pasek na czerwono. Zanurz się w dopełnieniu, które nigdy Cię nie zawiedzie, a dzięki kompaktowym rozmiarom świetnie wygląda na małym damskim nadgarstku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czerwony
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne