Daniel Klein DK11904-2

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002806232

Sprzedaż partnerska

Daniel Klein DK11904-2

Zaraz po przypięciu zegarka Daniel Klein nie będziesz już szukać żadnej innej biżuterii. Ich biała tarcza, na pierwszy rzut oka, przenosi Cię za pomocą szklanych kamieni zamiast indeksów. Zegarek ze złoconą kopertą jest przyklejony do nadgarstka za pomocą popularnego mediolańskiego sznurka. Pełny opis

256

256 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zaraz po przypięciu zegarka Daniel Klein nie będziesz już szukać żadnej innej biżuterii. Ich biała tarcza, na pierwszy rzut oka, przenosi Cię za pomocą szklanych kamieni zamiast indeksów. Zegarek ze złoconą kopertą jest przyklejony do nadgarstka za pomocą popularnego mediolańskiego sznurka. Zanurz się w romantycznym dodatku, który nigdy Cię nie zawiedzie i nie przyciągnie wszystkich w Twojej okolicy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal, złoto
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość pasa 9 mm
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 36 mm