Daniel Klein Exclusive DK11213-3

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002335197

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Daniel Klein Exclusive DK11213-3

marka zegarek zaprojektowany przez Daniela Klein jest naprawdę kawałek konstrukcji. Ich tarcza z pionowym wzorem posiada trzy chronograf z data, dzień tygodnia i czas 24-godzinny indeksy luminescencyjne i ręce są również zawsze idealny, widać aktualny czas. Pełny opis

173

173 zł z VAT 309 zł, oszczędzasz 136 zł (44 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Daniela Klein jest naprawdę kawałek konstrukcji. Ich tarcza z pionowym wzorem posiada trzy chronograf z data, dzień tygodnia i czas 24-godzinny indeksy luminescencyjne i ręce są również zawsze idealny, widać aktualny czas. Ale z całą pewnością uwielbiam sprawnego skórzanym paskiem w kolorze granatowym, która daje żadnych sok strój. Zapraszamy na dodatek, że otoczenie nie pozostawi bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 47 mm
Wysokość 51 mm