Daniel Klein Exclusive DK11376-4

Marka: Daniel Klein Nr katalogowy: 100002386176
Daniel Klein Exclusive DK11376-4

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Daniel Klein Exclusive DK11376-4

Chciałbym urządzić nowoczesne akcesoria, które mogą coś ekstra? Wtedy zegarek marki od Daniel Klein dosłownie zdmuchnięte. Ich srebro konstrukcja pasuje naprawdę nic – czy zdecydować się na sukienkę osłony lub podarte jeansy. Pełny opis

202

202 zł z VAT 253 zł, oszczędzasz 51 zł (20 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Chciałbym urządzić nowoczesne akcesoria, które mogą coś ekstra? Wtedy zegarek marki od Daniel Klein dosłownie zdmuchnięte. Ich srebro konstrukcja pasuje naprawdę nic – czy zdecydować się na sukienkę osłony lub podarte jeansy. Z pewnością pokochasz pokrętło na obwodzie naprzemiennie krystalicznie czysta i rzymskich cyfr, trzy dodatkowe funkcje chronografu z daty, dnia tygodnia i godziny 24-godzinnym. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 36 mm
Wysokość 44 mm