Elite E5415,4-204

Marka: Elite Nr katalogowy: 100002376442
Elite E5415,4-204

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Elite E5415,4-204

Eleganckie panie zegarek marki Elite, które wykonane są w stylowej obudowie w całości z metalu. Model ten służy nie tylko jako wskaźnik czasu, ale jest to również wielka moda akcesoria, które idealnie dostroić strój, czy gdziekolwiek. Projektowanie rozwiązań kawałek dla wszystkich okazjach. . Pełny opis

383

383 zł z VAT 547 zł, oszczędzasz 164 zł (29 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Eleganckie panie zegarek marki Elite, które wykonane są w stylowej obudowie w całości z metalu. Model ten służy nie tylko jako wskaźnik czasu, ale jest to również wielka moda akcesoria, które idealnie dostroić strój, czy gdziekolwiek. Projektowanie rozwiązań kawałek dla wszystkich okazjach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne