Elixa Beauty E049-L151

Marka: Elixa Nr katalogowy: 100002377054
Elixa Beauty E049-L151

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Elixa Beauty E049-L151

Nie możesz zdecydować, czy dołączyć zegarek naręczny lub klejnot? Najlepiej jest wybrać kawałek, który jest zarówno w tym samym czasie – Jako panie oglądać Elix Beauty. W przypadku stali, zobaczyć olśniewające kamyki, które za każdym razem twój ruch pięknie błyszczy. Pełny opis

496

496 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nie możesz zdecydować, czy dołączyć zegarek naręczny lub klejnot? Najlepiej jest wybrać kawałek, który jest zarówno w tym samym czasie – Jako panie oglądać Elix Beauty. W przypadku stali, zobaczyć olśniewające kamyki, które za każdym razem twój ruch pięknie błyszczy. Przynieś swój strój nietypowe akcesorium.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 27 mm
Wysokość 31 mm