Esprit Essential Antracite ES1G034L0045

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002645221

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Esprit Essential Antracite ES1G034L0045

Zegarek marki Esprit doskonale komponuje się z kombinezonu także szeroki ścieranie wypoczynek. Ciemnoszary wybierania zainteresowane ponumerowane indeksy, używane Niebieski i szary ręce. Pełny opis

362

362 zł z VAT 452 zł, oszczędzasz 90 zł (19 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Esprit doskonale komponuje się z kombinezonu także szeroki ścieranie wypoczynek. Ciemnoszary wybierania zainteresowane ponumerowane indeksy, używane Niebieski i szary ręce. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz w odpowiedzi na skórzanym paskiem, uzupełnić świetny kawałek dostrojony. Postawić na zegarek, który nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 43 mm