Esprit Essential Black Silver Mesh ES1L034M0065

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002645182

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Esprit Essential Black Silver Mesh ES1L034M0065

Aby podkreślić swój naturalny wygląd i wyjątkowy w każdym czasie? Następnie zapraszamy do oglądania tych pań marka odzieżowa Esprit . Czarna tarcza ozdobiona srebrnymi rąk i indeksów numerowanych. Na obudowie ze stali Milan kontynuuje ruch, który zawsze pasuje idealnie modeluje nadgarstek. Pełny opis

452

452 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Aby podkreślić swój naturalny wygląd i wyjątkowy w każdym czasie? Następnie zapraszamy do oglądania tych pań marka odzieżowa Esprit . Czarna tarcza ozdobiona srebrnymi rąk i indeksów numerowanych. Na obudowie ze stali Milan kontynuuje ruch, który zawsze pasuje idealnie modeluje nadgarstek. Watch-srebrny wykończenie tworzy prawdziwie luksusową atmosferę. Postawić na zegarek odpowiedni na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 34 mm
Głębokość (mm) 7.3 mm
Wysokość 38 mm