Esprit Essential Mini Black Rosegold ES1L052L0035

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002646535
Esprit Essential Mini Black Rosegold ES1L052L0035

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Esprit Essential Mini Black Rosegold ES1L052L0035

Eleganckie i stylowe, są to zegarki mody Esprit . Złota tarcza ma ponumerowane indeksy i szarą sekundę, która doskonale uzupełnia logo tego samego koloru. Pozłacane różowe złoto etui wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i buduje na ładnym czarnym pasku. Pełny opis

402

402 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Eleganckie i stylowe, są to zegarki mody Esprit . Złota tarcza ma ponumerowane indeksy i szarą sekundę, która doskonale uzupełnia logo tego samego koloru. Pozłacane różowe złoto etui wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i buduje na ładnym czarnym pasku. Zafunduj sobie zegarek, który sprawi, że będziesz wyglądać świetnie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 30 mm