Esprit Essential Silver Brown ES1G034L0015

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002645219

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Esprit Essential Silver Brown ES1G034L0015

Zegarek marki Esprit doskonale komponuje się z kombinezonu także szeroki ścieranie wypoczynek. Wyraźne białe pokrętło imponuje indeksom o numerach i proste ręce. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz w odpowiedzi na skórzanym paskiem, uzupełnić świetny kawałek dostrojony. Pełny opis

401

401 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Esprit doskonale komponuje się z kombinezonu także szeroki ścieranie wypoczynek. Wyraźne białe pokrętło imponuje indeksom o numerach i proste ręce. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz w odpowiedzi na skórzanym paskiem, uzupełnić świetny kawałek dostrojony. Postawić na zegarek, który nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 43 mm