Esprit TP10928 BLACK ES109282001

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002645104

Sprzedaż partnerskaWyprzedaż

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Esprit TP10928 BLACK ES109282001

Zegarki damskie Esprit połączyć ponadczasowy i piękny wygląd. Sprawa stali jest ustawione pokrętło, która jest przerywana z maleńkich koralików srebrnych. Na gwiazdę cyfra dvaváct wyposażony jest błyszczącymi kamieniami i tam jest logo Esprtit. zegarek z paskiem czarnym skórzanym zapięty. . Pełny opis

248

248 zł z VAT 452 zł, oszczędzasz 204 zł (45 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki damskie Esprit połączyć ponadczasowy i piękny wygląd. Sprawa stali jest ustawione pokrętło, która jest przerywana z maleńkich koralików srebrnych. Na gwiazdę cyfra dvaváct wyposażony jest błyszczącymi kamieniami i tam jest logo Esprtit. zegarek z paskiem czarnym skórzanym zapięty.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 34 mm