Esprit TP10954 BROWN ES109542002

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002645140

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Esprit TP10954 BROWN ES109542002

Zegarki zaprojektowane przez marki Esprit moda zachwyci wszystkie panie z zamiłowania do akcesoriów mody. Wąski pasek skóry serpentyny wzór z ciemnobrązowego wyróżnia się doskonale utrzymuje ciekawe ukształtowaną obudowę wykonaną z pozłacanej stali nierdzewnej. Pełny opis

306

306 zł z VAT 553 zł, oszczędzasz 247 zł (44 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki zaprojektowane przez marki Esprit moda zachwyci wszystkie panie z zamiłowania do akcesoriów mody. Wąski pasek skóry serpentyny wzór z ciemnobrązowego wyróżnia się doskonale utrzymuje ciekawe ukształtowaną obudowę wykonaną z pozłacanej stali nierdzewnej. Srebrna tarcza opiera się na klasycznym stylu z zaostrzonymi cienkie ręce i indeksów. Czy zdecydować się na formalnym stroju lub sukienkę z tego dodatku zawsze będzie doskonały.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość pasa 7 mm
Szerokość 32 mm
Wysokość 48 mm