Esprit VinRose Silver Matt ES1L032E0095

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002645208

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Esprit VinRose Silver Matt ES1L032E0095

Elegancja i piękno lśni od marki zegarków mody Esprit . Na pierwszy rzut oka można dostarczyć jasną białą tarczę, ozdobione oryginalnymi indeksami z cyrkonia i srebra ręce. Dzięki celostříbrnému oglądać projekt wygląda jak klejnot. Podaruj sobie zegarek, który nadaje się na każdą okazję. Pełny opis

322

322 zł z VAT 402 zł, oszczędzasz 80 zł (19 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Elegancja i piękno lśni od marki zegarków mody Esprit . Na pierwszy rzut oka można dostarczyć jasną białą tarczę, ozdobione oryginalnymi indeksami z cyrkonia i srebra ręce. Dzięki celostříbrnému oglądać projekt wygląda jak klejnot. Podaruj sobie zegarek, który nadaje się na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 37 mm