Esprit Vision Black Mesh ES1G040M0045

Marka: Esprit Nr katalogowy: 100002645225

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Esprit Vision Black Mesh ES1G040M0045

Jeśli szukasz odpowiedniego zegarka ze kombinezon lub po prostu dla przyjemności ubrania, a następnie oddają w tych męskiej mody zegarki marki Esprit . Czarna tarcza oferuje widok trzech chronograf z funkcją stopera i 24-godzinnym wyświetlania czasu. Pełny opis

530

530 zł z VAT 663 zł, oszczędzasz 133 zł (20 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz odpowiedniego zegarka ze kombinezon lub po prostu dla przyjemności ubrania, a następnie oddają w tych męskiej mody zegarki marki Esprit . Czarna tarcza oferuje widok trzech chronograf z funkcją stopera i 24-godzinnym wyświetlania czasu. Ponadto, brak niezbędnej datownik oraz eleganckie ręce z logo marki. Na obudowie ze stali nadal przyjemny Milan ruch, który zawsze dostosowuje się do nadgarstka. Poddać się do oglądania, nadaje się do każdego nowoczesnego dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 43 mm