Festina Automatic 6845/4

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002374127

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Automatic 6845/4

Zegarki Festina pokochają wszystkie panowie z zamiłowania do nowoczesnych akcesoriów. Na pierwszy rzut oka czarna, pokrętło, które umożliwia wgląd w mechanizm zegarka będzie obejmować również oddzielną pokrętło dla drugiej strony. Zegarek opiera się na tradycyjnej rozciągania ruchem ręki. Pełny opis

1262

1 262 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Festina pokochają wszystkie panowie z zamiłowania do nowoczesnych akcesoriów. Na pierwszy rzut oka czarna, pokrętło, które umożliwia wgląd w mechanizm zegarka będzie obejmować również oddzielną pokrętło dla drugiej strony. Zegarek opiera się na tradycyjnej rozciągania ruchem ręki. Raz na nadgarstku przypięte jakości stali zamachu w połączeniu błyszczących i matowych korekt upadniesz i zegarki Festina jakości.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 12.5 mm
Wysokość 46 mm