Festina Ceramic 16588/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002334523
Festina Ceramic 16588/3

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Ceramic 16588/3

Delikatny, romantyczny i stylowy w każdym czasie. Że będziemy oglądać Festina nadgarstek. Na pierwszy rzut oka, weźmiemy silniejszą osłonę i wytrzymałość środkowego, które wspierają projekt nowoczesnej czarnej ceramiki. Obudowa i krawędzie są następnie utopił z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pełny opis

888

888 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Delikatny, romantyczny i stylowy w każdym czasie. Że będziemy oglądać Festina nadgarstek. Na pierwszy rzut oka, weźmiemy silniejszą osłonę i wytrzymałość środkowego, które wspierają projekt nowoczesnej czarnej ceramiki. Obudowa i krawędzie są następnie utopił z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Warto zauważyć również czarną tarczę z chronograf. Udekorować akcesorium, które doskonale podkreśla naturalną urodę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa ceramika, stal
Materiał ciała ceramika, stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny, srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 32 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 35 mm