Festina Chrono 16833/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002451558
Festina Chrono 16833/2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono 16833/2

Festina Sport Mens Watch z dobrze czytelnym tarczy są idealne nie tylko dla sportu, ale także w społeczeństwie. Zegarek jest w kolorze czarnym i brązowym kombinacji, która tworzy ciekawy design. Mają stoper i datownik. . Pełny opis

1010

1 010 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Festina Sport Mens Watch z dobrze czytelnym tarczy są idealne nie tylko dla sportu, ale także w społeczeństwie. Zegarek jest w kolorze czarnym i brązowym kombinacji, która tworzy ciekawy design. Mają stoper i datownik.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny, złoty
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 53 mm