Festina Chrono 16887/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002563072

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono 16887/1

zegarki Chrono Bike są naprawdę kultowy. Każdego roku jest nowy zbiór Festina, która natychmiast po jego realizacja staje się hitem. Japonki ponadczasowe zegarki inspirowane sportem rowerowym, a ty i dołączyć nadgarstka ten ponadczasowy kawałek. Pełny opis

1307

1 307 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

zegarki Chrono Bike są naprawdę kultowy. Każdego roku jest nowy zbiór Festina, która natychmiast po jego realizacja staje się hitem. Japonki ponadczasowe zegarki inspirowane sportem rowerowym, a ty i dołączyć nadgarstka ten ponadczasowy kawałek. Ich ciemny niebieski wybierania przyciąga wzrok wyraziste ręce i indeksów, które czynią te zegarki bardzo efektowne akcesoriów. Docenić trzy chronograf z funkcją stopera i 24-godzinny czas pomocy innowacyjnych rozwiązań dater. Obudowa i naprężenie stali nierdzewnej pokryta niebieskim obróbki PVD. Postaw na akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Podwójny czas tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 47 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 50 mm