Festina Chrono Bike 20353/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335856

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono Bike 20353/1

Zegarek Festina z kolekcji Chrono Bike zachwyci mężczyzn atrakcjami rowerowymi. Na pierwszy rzut oka spodoba Ci się biała tarcza z niebiesko-czerwonymi detalami. Trzy chronografy oferują funkcje, takie jak 60-minutowe zdjęcia, 24-godzinne podrozdziały i sekundy. Oczywiście jest przydatna randka. Pełny opis

841

841 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek Festina z kolekcji Chrono Bike zachwyci mężczyzn atrakcjami rowerowymi. Na pierwszy rzut oka spodoba Ci się biała tarcza z niebiesko-czerwonymi detalami. Trzy chronografy oferują funkcje, takie jak 60-minutowe zdjęcia, 24-godzinne podrozdziały i sekundy. Oczywiście jest przydatna randka . Zegarek ma także wodoszczelność 10 ATM, dzięki czemu można polegać na zegarku nawet podczas pływania. Idealne połączenie składa się ze stalowej obudowy z wykończeniem PVDwysokiej jakości gumowego paska, który jest bardzo odporny na wpływy zewnętrzne. Postaw na zegarki, które możesz zabrać do firmy, jednocześnie wyrażając pasję do jazdy na rowerze.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Stoper tak
Szerokość pasa 22 mm
Szerokość 43 mm
Wysokość 51 mm