Festina Chrono Sport 20271/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002378175
Festina Chrono Sport 20271/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono Sport 20271/1

Nie współczesny człowiek nie może się obejść bez stylowych akcesoriów. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki Festina Wrist Watch z warsztatu. Ich tarcza srebrny z pionowym wzorem posiada trzy chronograf z funkcją stopera, nie jest również konieczne datownik. Pełny opis

704

704 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nie współczesny człowiek nie może się obejść bez stylowych akcesoriów. Nie zapomnij ich lub można dołączyć marki Festina Wrist Watch z warsztatu. Ich tarcza srebrny z pionowym wzorem posiada trzy chronograf z funkcją stopera, nie jest również konieczne datownik. Wyrafinowane czerwone szczegóły modelu pięknie reaktywowana. Ciemny brązowy skórzany pasek z efektywnego wykrawania i białymi szwami daje żadnej elegancji strój rozpoznawczym. Czy zakładanie kombinezon lub koszulę wygodne z tego dodatku będziesz zawsze mieć rację dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 52 mm