Festina Chrono Sport 20355/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002374642
Festina Chrono Sport 20355/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono Sport 20355/1

Zegarki Chrono Sport z popularnej marki Festina są stworzone dla wszystkich mistrzów o smaku sportowej elegancji. Ich jasnoniebieska tarcza pojawia się na pierwszy rzut oka dzięki trzem chronografom, w tym karcie daty na pozycji 4. Pełny opis

874

874 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Chrono Sport z popularnej marki Festina są stworzone dla wszystkich mistrzów o smaku sportowej elegancji. Ich jasnoniebieska tarcza pojawia się na pierwszy rzut oka dzięki trzem chronografom, w tym karcie daty na pozycji 4. Świetliste dłonie i wskaźniki zapewniają doskonały czas czytania i słabą widoczność. Obudowa i ciąg są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Docenicie również wodoszczelność do 100 metrów, dzięki czemu zegarek przetrwa pływanie. Zanurz się w dodatku, który stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojej codziennej przygody.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 43 mm
Wysokość 50 mm