Festina Chrono Sport 6850/4

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335553
Festina Chrono Sport 6850/4

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono Sport 6850/4

Czy zdecydować się na formalnym garnitur i koszulę komfortowym wypoczynku, marka zegarek Festina zawsze będzie pan rację. Ich czarna tarcza wpada w oko z dwoma mA funkcji chronograf stoper, trzeci informuje o aktualnej daty i dnia tygodnia. Pełny opis

976

976 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na formalnym garnitur i koszulę komfortowym wypoczynku, marka zegarek Festina zawsze będzie pan rację. Ich czarna tarcza wpada w oko z dwoma mA funkcji chronograf stoper, trzeci informuje o aktualnej daty i dnia tygodnia. Sprawa urządzone niebieski bezel ze skali tachometrycznej wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a także sam skok mat. Doceniam również wodoodporny do 100 metrów, dzięki czemu nie musisz zdejmować zegarek nawet podczas pływania. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 49 mm