Festina Chrono Sport 6863/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335403
Festina Chrono Sport 6863/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono Sport 6863/1

Czy zakładanie formalnego garnitur lub koszulę przyjemności, zegarki z popularnym warsztatowej marki Festina strój jest zawsze doskonale melodie. Ich srebrna tarcza posiada trzy chronograf z funkcją stopera, brakujące lub dater w pozycji 6. Pełny opis

670

670 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zakładanie formalnego garnitur lub koszulę przyjemności, zegarki z popularnym warsztatowej marki Festina strój jest zawsze doskonale melodie. Ich srebrna tarcza posiada trzy chronograf z funkcją stopera, brakujące lub dater w pozycji 6. Czerwone szczegóły dać zegarka tylko odpowiednią atmosferę. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jak również wyrafinowane ruchu. Dołączyć akcesorium na nadgarstek, które nigdy nie pozwala na dół.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 53 mm