Festina Chrono Sport 6863/4

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002378144
Festina Chrono Sport 6863/4

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Chrono Sport 6863/4

Czy zakładanie formalnego garnitur lub koszulę przyjemności, zegarki z popularnym warsztatowej marki Festina strój jest zawsze doskonale melodie. Ich czarna tarcza posiada trzy chronograf z funkcją stopera, brakujące lub dater w pozycji 6. Czerwone szczegóły dać zegarka tylko odpowiednią atmosferę. Pełny opis

665

665 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :26.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zakładanie formalnego garnitur lub koszulę przyjemności, zegarki z popularnym warsztatowej marki Festina strój jest zawsze doskonale melodie. Ich czarna tarcza posiada trzy chronograf z funkcją stopera, brakujące lub dater w pozycji 6. Czerwone szczegóły dać zegarka tylko odpowiednią atmosferę. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jak również wyrafinowane ruchu. Dołączyć akcesorium na nadgarstek, które nigdy nie pozwala na dół.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 53 mm