Festina Junior 16904/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002334821
Festina Junior 16904/3

Sprzedaż partnerskaWyprzedaż

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Festina Junior 16904/3

Festina moda męska zegarki którego obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Pasek jest połączeniem nylonu, jest w ten sposób sztywny i lekki materiał. Na tarczy jest zdominowana przez białych i czerwonych cyframi szczegółów. Pełny opis

250

250 zł z VAT 368 zł, oszczędzasz 118 zł (32 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Festina moda męska zegarki którego obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Pasek jest połączeniem nylonu, jest w ten sposób sztywny i lekki materiał. Na tarczy jest zdominowana przez białych i czerwonych cyframi szczegółów. Zegarki są ponadczasowe wzornictwo w rozsądnej cenie i nadaje się do codziennego noszenia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa plastyk, tekstylia
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 31 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 36 mm