Festina Klasik 16745/5

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002492252

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Klasik 16745/5

Klasyczne zegarki nigdy nie wystarcza. Nie zapomnij ich lub można dołączyć nadgarstek staje model zaprojektowany przez marki Festina. Ich czarna tarcza przykuwa oko z drobnymi srebrnymi rąk i indeksów, są też niezbędne dla okna datownika na pozycji 6. Pełny opis

388

388 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Klasyczne zegarki nigdy nie wystarcza. Nie zapomnij ich lub można dołączyć nadgarstek staje model zaprojektowany przez marki Festina. Ich czarna tarcza przykuwa oko z drobnymi srebrnymi rąk i indeksów, są też niezbędne dla okna datownika na pozycji 6. zegarek szyte czarnym skórzanym paskiem z krokodylej wzór eleganckiego. Podaruj sobie dodatek, który można z czystym sumieniem wziąć do formalnego garnitur do wygodnego szerokiego zużycia wolnym.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 45 mm