Festina Klasik 16747/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002400613

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Klasik 16747/3

Zegarek marki Festina z warsztatu pokochają wszystkie panowie z zamiłowania do klasycznych akcesoriów. Ciemnobrązowy tarcza ozdobiona złotymi rękami i indeksów idealnie z obudową ze stali nierdzewnej, pozłacane. Pełny opis

488

488 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Festina z warsztatu pokochają wszystkie panowie z zamiłowania do klasycznych akcesoriów. Ciemnobrązowy tarcza ozdobiona złotymi rękami i indeksów idealnie z obudową ze stali nierdzewnej, pozłacane. Nadgarstek zegarek szyte wysokiej jakości skórzany pasek ozdobiony brązowym wzór krokodyla. Czy zdecydować się na formalnym garnitur lub coś bardziej komfortowo z tego modelu na nadgarstku będziesz zawsze mieć rację dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 7.5 mm
Wysokość 44 mm