Festina Mademoiselle 20316/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335843

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Mademoiselle 20316/2

Modny zegarek damski Festina dla wszystkich kobiet szukających stylowego akcesorium, które podkreśla ich naturalne piękno. Zegarki są wykonane w oryginalnym stylu, a połączenie różowego złota i srebra sprawia wrażenie luksusowej biżuterii. Uzupełnij ten strój tym dziełem i stań się nieodparty. Pełny opis

637

637 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Modny zegarek damski Festina dla wszystkich kobiet szukających stylowego akcesorium, które podkreśla ich naturalne piękno. Zegarki są wykonane w oryginalnym stylu, a połączenie różowego złota i srebra sprawia wrażenie luksusowej biżuterii. Uzupełnij ten strój tym dziełem i stań się nieodparty.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto, srebrny, wielokolorowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Wysokość 32 mm