Festina Multifunction 16991/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335232
Festina Multifunction 16991/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Multifunction 16991/1

Festina męskie zegarki mody są klasycznym dodatkiem do każdego nowoczesnego mężczyzny. Ponadto, te zegarki mają Datownik, dzień tygodnia i 24 w trzech różnych chronograf wybierania. Oczytany tarcza doskonale wpisuje się w przypadku stali. Nadgarstek zegarek szyte pasek ze skóry w kolorze czarnym. Pełny opis

703

703 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Festina męskie zegarki mody są klasycznym dodatkiem do każdego nowoczesnego mężczyzny. Ponadto, te zegarki mają Datownik, dzień tygodnia i 24 w trzech różnych chronograf wybierania. Oczytany tarcza doskonale wpisuje się w przypadku stali. Nadgarstek zegarek szyte pasek ze skóry w kolorze czarnym. Dostać stylowy kawałek marki Festina do codziennego noszenia, ale również dla społeczeństwa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Wysokość 46 mm