Festina Multifunction 16992/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335252
Festina Multifunction 16992/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Multifunction 16992/1

Modne męskie zegarki Festina będą wspaniałym dodatkiem do Twojego stroju. Ponadto zegarki te posiadają datę, dzień tygodnia i zegar 24-godzinny na trzech oddzielnych chronografach. Dobrze czytelna tarcza doskonale pasuje do stalowej obudowy. Pełny opis

757

757 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Modne męskie zegarki Festina będą wspaniałym dodatkiem do Twojego stroju. Ponadto zegarki te posiadają datę, dzień tygodnia i zegar 24-godzinny na trzech oddzielnych chronografach . Dobrze czytelna tarcza doskonale pasuje do stalowej obudowy. Zegarek jest zapinany na skórzanym pasku w kolorze czarnym. Zdobądź stylowy kawałek Festina na co dzień, ale także dla firmy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Wysokość 46 mm