Festina Multifunction 16995/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335251
Festina Multifunction 16995/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Multifunction 16995/1

Festina męskie zegarki mody są nie tylko znakomitym dodatkiem do stroju. Te zegarki mają wyświetlania kalendarza oraz pokrętło 24-godzinny. Ponadto są one wyposażone tachymetres. Czytelny wybierania światło doskonale pasuje przypadku stali i udaru mózgu. Pełny opis

754

754 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Festina męskie zegarki mody są nie tylko znakomitym dodatkiem do stroju. Te zegarki mają wyświetlania kalendarza oraz pokrętło 24-godzinny. Ponadto są one wyposażone tachymetres. Czytelny wybierania światło doskonale pasuje przypadku stali i udaru mózgu. Dostać stylowy kawałek marki Festina do codziennego noszenia, ale również dla społeczeństwa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Tachymetr tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 47 mm