Festina Multifunction Retro 16573/6

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002492251

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Multifunction Retro 16573/6

Zegarki z popularnych marek Festina warsztatu na pierwszy rzut oka ma wszystkie panowie z zamiłowania do ponadczasowych akcesoriów. Pełny opis

451

451 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z popularnych marek Festina warsztatu na pierwszy rzut oka ma wszystkie panowie z zamiłowania do ponadczasowych akcesoriów. Ich czekoladowy brąz dialekt rozwiązany złapać z dwoma chronograf z datą i 24-godzinnym czasem, dzięki luminescencyjnych ręce są doskonale Dodatkowo pojawi się aktualny czas. Nadgarstek zegarek szyte brązowy skórzany pasek z krokodyla vzorfem i drobnym szwem. Zapraszamy na dodatek, że zawsze zamieni się w prawdziwy dżentelmen.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 52 mm