Festina Prestige 20269/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335371
Festina Prestige 20269/3

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Prestige 20269/3

Zegarki z popularnych marek Festina warsztatu na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowania do luksusowych akcesoriów. Ich czarna tarcza ozdobiona funkcji stopera dwa chronograf, istnieją również stylowo zaprojektowany datownik. Pełny opis

1106

1 106 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z popularnych marek Festina warsztatu na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowania do luksusowych akcesoriów. Ich czarna tarcza ozdobiona funkcji stopera dwa chronograf, istnieją również stylowo zaprojektowany datownik. Pozłacane tuleja oporowa i stal nierdzewna pożyczać tego modelu aurę wyjątkowości. Docenić i wodoodporny do, co pozwala oglądać nawet pływać 100 metrów. Podaruj sobie suplement że rozjaśnić nawet strój nejšedivější.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 51 mm