Festina Retro 20245/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335628
Festina Retro 20245/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Retro 20245/1

akcesoria classic nie jest wystarczające. Odkryj magię i ty i dołączyć nadgarstka zegarek Festina kolekcji Retro. Ich srebrna tarcza opiera się na tradycyjnej konstrukcji – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, są delikatne złote ręce i indeksy. Pełny opis

787

787 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

akcesoria classic nie jest wystarczające. Odkryj magię i ty i dołączyć nadgarstka zegarek Festina kolekcji Retro. Ich srebrna tarcza opiera się na tradycyjnej konstrukcji – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, są delikatne złote ręce i indeksy. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej – jednym dotknięciem, aby go zobaczyć osobiście. Dzięki uniwersalnym rozmiarze odpowiednim zegarków dla mężczyzn i kobiet. projekt bicolor daje również strój wyglądać luksusowe. Podaruj sobie dodatek, który na pewno się zmęczony.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa wielokolorowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 45 mm