Festina Retro 6852/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335372

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Retro 6852/2

Nie współczesny człowiek nie może obejść się bez stylowy zegarek na nadgarstku. Nie zapomnę tego niezbędne akcesorium lub można dołączyć i męskie zegarki z warsztatu tradycyjnego marki Festina. Pełny opis

774

774 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nie współczesny człowiek nie może obejść się bez stylowy zegarek na nadgarstku. Nie zapomnę tego niezbędne akcesorium lub można dołączyć i męskie zegarki z warsztatu tradycyjnego marki Festina. Ich przyjemny niebieski twarz złapać z dwoma chronograf z funkcją stopera i 24-godzinnej rozdzielczości czasowej z AM i PM czasu. Istnieje również okno wyświetlania daty w pozycji 6. indeksami luminescencyjnych i ręce są doskonale będzie zobaczyć aktualny czas. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 51 mm