Festina Retro 6855/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002335260

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Retro 6855/1

Męska moda zegarki Festina w czarnym skórzanym paskiem jakości. Pokrętło klasyczne czas srebro, świetne indeksy projektowe w postaci cyfr rzymskich i dwa chronograf stoper. Obudowa ze stali z koroną, wraz z dwoma przyciskami dodaje Pizzazz zegarek. Pełny opis

670

670 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska moda zegarki Festina w czarnym skórzanym paskiem jakości. Pokrętło klasyczne czas srebro, świetne indeksy projektowe w postaci cyfr rzymskich i dwa chronograf stoper. Obudowa ze stali z koroną, wraz z dwoma przyciskami dodaje Pizzazz zegarek. Elegancki i ponadczasowy kawałek nadaje się do codziennego noszenia, ale również dla społeczeństwa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 42 mm
Wysokość 46 mm