Festina Sport 6844/3

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002386055

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Sport 6844/3

Elegancka męska zegarek Festina Sport w serii all-stalowej konstrukcji. Na tarczy pod szkłem mineralnym, widzisz datownik i wskaźnik dnia tygodnia, wewnętrzną ramkę i chronograf stoper. Zegarki są wodoodporne i nadaje się do pływania. Pełny opis

788

788 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Elegancka męska zegarek Festina Sport w serii all-stalowej konstrukcji. Na tarczy pod szkłem mineralnym, widzisz datownik i wskaźnik dnia tygodnia, wewnętrzną ramkę i chronograf stoper. Zegarki są wodoodporne i nadaje się do pływania. Nadaje się do codziennego noszenia, jak również wspaniały dodatek do spółki.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 47 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 51 mm