Festina Sport Diver 16505/9

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002334535
Festina Sport Diver 16505/9

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Sport Diver 16505/9

Świeci słońce, niebo nie jest jeszcze chmura i nie mogę się doczekać, aby przejść do wody. Na pewno z nim nie zapomnieć wziąć Festina zegarki, które mają mnóstwo zabawy w wodzie. Pełny opis

497.1

497,10 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 23.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 23.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Świeci słońce, niebo nie jest jeszcze chmura i nie mogę się doczekać, aby przejść do wody. Na pewno z nim nie zapomnieć wziąć Festina zegarki, które mają mnóstwo zabawy w wodzie. Jako wodoszczelny do 200 metrów na fakt, że nawet nie je usunąć podczas nurkowania! Czarna tarcza z luminescencyjnych dostarczyć silne ręce i indeksów, które sprawiają, że zawsze zobaczyć aktualny czas. Nadgarstek zegarek szyte czarny plastikowy pasek, który może wytrzymać pot, ścieranie i wodę. Podaruj sobie dodatek, który stanie się nieodzownym towarzyszem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków sportowy
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa Czarny
Kolor tarczy Czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 14 mm
Wysokość 51 mm