Festina Swarovski 20385/1

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002659891
Festina Swarovski 20385/1

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Swarovski 20385/1

Zegarki warsztatowe Festina są stworzone dla wszystkich pań, które je lubią środkiem uwaga. Ich twarz jest pokryta setkami SrebrnySwarovski, które migoczą za każdym razem, gdy świecisz. Nie będziesz już musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Poza tym na tarczy są tylko srebrne ręce. Pełny opis

502

502 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki warsztatowe Festina są stworzone dla wszystkich pań, które je lubią środkiem uwaga. Ich twarz jest pokryta setkami SrebrnySwarovski, które migoczą za każdym razem, gdy świecisz. Nie będziesz już musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Poza tym na tarczy są tylko srebrne ręce. Rękaw jest wykonany ze stali nierdzewnej, podobnie jak udar Milano, który dopasowuje się do obwodu nadgarstka bez potrzeby profesjonalnego skracania. Zanurz się w dodatku, który na pewno nie pozostawi twojego otoczenia bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 30.5 mm
Wysokość 34.5 mm