Festina Swarovski 20404/2

Marka: Festina Nr katalogowy: 100002659885
Festina Swarovski 20404/2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Festina Swarovski 20404/2

Zegarki warsztatowe Festina są stworzone dla wszystkich pań, które je lubią środkiem uwaga. Ich twarz pokryta jest setkami kryształów Swarovski które migoczą w oszałamiających ruchach. Nie będziesz już musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Pełny opis

436

436 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki warsztatowe Festina są stworzone dla wszystkich pań, które je lubią środkiem uwaga. Ich twarz pokryta jest setkami kryształów Swarovski które migoczą w oszałamiających ruchach. Nie będziesz już musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Ponadto mają tylko srebrne ręce na twarzy, które idealnie pasują do stalowej obudowy. Na nadgarstku zegarek jest mocno przypięty Skórzanapasek w kolorze ciemnoniebieskim . Zanurz się w dodatku, który na pewno nie pozostawi twojego otoczenia bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 30.5 mm
Wysokość 34.5 mm